Příměstský tábor – Dny mladých hasičů 2022 – 11. ročník

AKTUALIZOVÁNO 1.4.2022

Dne 14.3.2022 rozhodla Rada SDH Praha 1, že započne příprava na letošní tábor. Jako každoročně půjde o zřízení kompletní táborové základny, dokonalé vyčištění požární nádrže, zprovoznění čističky vody, stavbu překážkové dráhy a celého zázemí tábora. Zařízení pro výcvik pádu na volnou hladinu je stabilně instalováno.

Letos jsme nuceni stanovit příspěvek za jednoho účastníka na částku 4.850,- Kč, nemůžeme totiž počítat s žádnou podporou z veřejných prostředků. Mimo našich vlastních zdrojů tak budou hlavním zdrojem příjmů právě příspěvky účastníků. Nebojte, kvalitu programu ani péči o účastníky to nijak neovlivní. Tímto rozhodnutím se snažíme rozložit rozpočtové riziko, kdy jsme vsadili na oblíbenost naší akce u dětí a rodičů a my napneme veškeré síly, abychom zbytek chybějících příjmů dokryli díky podpoře od sponzorů.

Tábor je naplánován na 29. a 30. týden, v termínech 18. – 22.7. a 25. – 29.7.2022 v obvyklém denním rozvrhu včetně stravování s vojáky Hradní stráže.

Přihlašovací formulář.

Pro případ potřeby jakékoli komunikace ohledně letošního tábora prosím piště výhradně na tabor@hasicipraha1.cz

Bližší informace naleznete zde.

Děkujeme za pochopení.

Rada SDH Praha 1

Hlavní partner akce:

Hasičský bál v Malostranské besedě

AKTUALIZOVÁNO 03.05.2022:

Nový termín hasičského bálu byl stanoven na 08.10.2022

Na základě jednání Rady SDH Praha 1 bylo rozhodnuto o posunutí termínu Hasičského bálu v roce 2022 na druhé pololetí tohoto roku. Důvodem tohoto rozhodnutí je současný vývoj mezinárodní situace v návaznosti na válečné aktivity na Ukrajině. Děkujeme všem za pochopení. O novém termínu budeme včas informovat.

Sbor dobrovolných hasičů Praha 1 si Vás dovoluje pozvat na Hasičský bál v Malostranské besedě. Letošní desátý ročník se bude konat v sobotu 26. března 2022 od 19:00 hodin. K poslechu a tanci Vám zahraje Bonus orchestr. Cena vstupenky je 150 Kč a každá bude slosovaná v tombole. Guláš a tlačenku za lidové ceny bude možné spláchnout nápojem večera „cuba libre“ za zvýhodněnou cenu.