Společenské středisko VIA

Společenské středisko VIA je na základě smlouvy o výpůjčce č. 2021/0248 přenecháno Sboru dobrovolných hasičů PRAHA 1, z. s. k užívání a dále k technickému koordinování při krátkodobém užívání třetím osobám, ve spolupráci s Městskou částí Praha 1.

Je určeno převážně pro konání schůzí, odborných přednášek, seminářů, výstav aj. akcí Sboru dobrovolných hasičů PRAHA 1, z. s. Městské části Praha 1 a třetím subjektům:

• občanům Prahy 1
  • spolkům se sídlem v Praze 1
  • společenstvím vlastníků jednotek se sídlem v Praze 1

za úhradu ve výši:

• 800 Kč/den – zahrnuje náklady spojené s provozem (energie, služby, příspěvek do fondu oprav)
  • 1000 Kč – vratná kauce

Kapacita prostoru je 150 osob.

Vstup do společenského střediska VIA není bezbariérový.

Rezervace akce

• Otevřete si harmonogram, který obsahuje přehled volných termínů
  • Vyplňte žádost, která obsahuje základní identifikační údaje o zájemci, stručný popis akce, včetně uvedení vámi vybraného termínu. Žádost bude obsahovat správné a pravdivé údaje a bude zaslána minimálně 30 dnů před konáním akce.
  • Vytiskněte, podepište, nascenujte a soubor přejmenujte a nazvěte Příjmení.jméno a odešlete na email: marketa.hajkova@praha1.cz V předmětu e-mailu uveďte: Žádost o krátkodobé využití společenského střediska Jméno příjmení“ nebo odešlete poštou na adresu Městská část Praha 1, Markéta Hájková, Vodičkova 681/18, Praha 1, 110 00.
  • Odeslaná žádost zájemce o krátkodobé využití společenského střediska nezakládá právo na jeho využití.
  • O přijetí a potvrzení žádosti vždy rozhoduje odpovědná osoba za půjčitele a vypůjčitele v souladu s harmonogramem volných termínů, v posloupnosti došlých žádostí, na základě posouzení správnosti vyplněných údajů a přínosu pro obyvatele Prahy 1.
  • Půjčitel a vypůjčitel nemá povinnost zájemci o krátkodobém užívání předmětu výpůjčky vyhovět.

Pro Vaši lepší orientaci během rezervace společenského střediska VIA, jsme pro Vás připravili stručný návod jak nejlépe si termín pro vaši akci zarezervovat.

Vystavení smlouvy o krátkodobém užívání předmětu výpůjčky

• V případě kladného posouzení, bude zájemci oznámeno přijetí a potvrzení žádosti prostřednictvím odpovědné osoby za půjčitele a postoupeno vypůjčiteli k uzavření smlouvy o krátkodobém užívání předmětu výpůjčky.
  • Smlouva je vystavena na základě vzájemného odsouhlasení podmínek vypůjčitele a zájemce (nikoliv automaticky po vyplnění formuláře nebo zaslání e-mailu)
  • Smlouva je zasílána prioritně prostřednictvím elektronické pošty
  • Na základě žádosti je možné zaslat smlouvu na korespondenční adresu.
  • Smlouvu je potřeba vytisknout, podepsat a zaslat zpět, buď elektronicky, nebo prostřednictvím pošty na adresu uvedenou v hlavičce smlouvy.
  • Zájemce je povinen se řídit pokyny odpovědné osoby vypůjčitele a provozním řádem.

Provozní řád krátkodobého užívání předmětu výpůjčky ke stažení ZDE.

Kontaktní adresa:
Společenské středisko VIA
Újezd 26
Praha 1 Malá Strana

Pověřená osoba půjčitele:
Bc. Markéta Hájková, DiS., MBA
projektová a koordinační manažerka
Email: marketa.hajkova@praha1.cz

Pověřená osoba vypůjčitele:
Sbor dobrovolných hasičů PRAHA 1, z. s.
Ing. Vladimír Krištof
starosta SDH PRAHA 1, z. s.
Email: Praha1hasici@seznam.cz