IRON FIREMAN

Nejtvrdší hasičská soutěž proběhla na nejdelších schodech v Praze pod Petřínskou rozhlednou za spolupráce POŽÁRY.cz, HZS hl. m. Prahy, SDH Praha 1 a MHMP. Záštitu nad akcí převzal ředitel pražských hasičů brig. gen. Ing. Roman Hlinovský a radní pro bezpečnost Bc. Libor Hadrava. Na start se kromě 84 mužů postavilo také sedm žen. SDH Praha 1 reprezentoval náš člen Michal Fencl „Tarzan“, který skončil na krásném 18 místě v čase 4.05 min. V rámci závodu absolvoval náročný výstup do schodů, kdy při výběhu rozvinul 2x B hadice na určenou vzdálenost. V půlce výběhu ho pak čekalo 4x překulení pneumatiky nákladního automobilu do kopce, dále překonání 2 metrové bariéry a přenesení 80kg figuríny na vzdálenost cca 50 metrů. To vše, stejně jako ostatní závodníci, v plné zásahové výstroji.

iron_fireman_2016

iron_fireman