Naše reference

Dobrý den,

 reaguji na Váš e-mail, ale bohužel naše dcera v letošním roce již překročila povolenou věkovou hranici, a tudíž se již nemůžeme přihlásit.
Na Váš příměstský tábor budeme vždy s láskou vzpomínat, zatím Vás nic lepšího nepřekonalo.

 Zůstaňte pořád taková super parta správných lidí a hlavně buďte zdraví

 Mějte se hezky,

 Anička Mikešová + rodiče


Vážení hasiči,

jsem ráda, že se mé děti Matyáš a Klára  zúčastnily dnů hasičů 2015. Program se dětem líbil, již nyní se mě ptají, zda-li je přihlásím také  v roce 2016 a mají na něj  pouze pozitivní vzpomínky. V programu oceňuji jejich přípravu na případné krizové situace, možnost nahlédnout do „zákulisí“ našich hrdinů – hasičů.

Pracuji v event marketingu a mám možnost zhodnotit přípravu, která byla vždy perfektní.

Děkuji a přeji Vám příjemný den,

Svatava Popelka


Dobrý den,

velmi ráda napíšu krátké hodnocení, protože syn byl s tábora velmi nadšen. Dostali jsme moc dobré recenze od jeho spolužáků ze školy, kteří se tábora zúčastnili v předchozích letech. Syn (8 let) byl velmi spokojený s přístupem i celým programem. Denně líčil, jak jste jim dali zabrat a že je to fakt asi těžký být hasičem. Samozřejmě je velkým plusem vodní nádrž, kde se mohli děti pod odborným dozorem v horkých dnech vyřádit a nechtěli pak vůbec domů. Ale autorita je autorita a když velitel zahlásil domů, tak se bez řečí šlo. Myslím, že jste byli pro ně skvělou motivací a jste, jako hasiči, pro něj velkým vzorem i dnes. Hodně se toho i dozvěděli a já jsem byla ráda, že to nebylo jen flákání u bazénu, ale i třeba pořádná ranní rozcvička a fyzická námaha. Děti se opravdu vyřádily, něco se dozvěděly, pobavily, unavily. Největším zážitkem byla samozřejmě noční akce a přespáním!

Byla bych moc ráda, kdyby byl tábor i letos. Vím, že rodiče to sledují už od začátku roku, kdy bude vypsaná možnost se přihlásit a tábor je hned plný. I to myslím vypovídá o skvělé organizaci a spokojenosti ostatních dětí i rodičů. Takže, pokud tábor bude, syna určitě i letos přihlásím.

Krásný den.

Michaela Cvejnová a syn Matyáš


Dobrý den,
můj syn se zúčastnil již potřetí. Veliká spokojenost s programem, obsahově i zábavou. Jako rodič si cením celkového zázemí tábora, jako je kvalitní oběd, pitný režim, hygienické standardy, časový rozsah, cena a pozitivní přístup. Určitě budeme mít zájem o další ročník. Připojila se k nám i spolužačka. Vřele tábor doporučuji dalším.

Dagmar Woloszczuk


Dobrý den,
ano, moje dcera se účastnila Dnů mladých hasičů. A musím říct, že byla opravdu nadšená. A to jak z náplně, tak z přístupu všech zúčastněných. Tábor byl skvělý a myslím, že všem dětem mnoho dal. Nejen že se poučili, něco naučili, ale hlavně získali respekt a úctu k záchranným složkám, lidem, kteří nasazují své životy, aby pomohli ostatním. Myslím, že takovými Dny by měl projít každý, aby viděl a poznal.
Jestliže bude možnost, určitě se budu snažit, aby se má dcera mohla opět zúčastnit. Byl to pro ní báječný zážitek.
Držím všem palce a doufám, že Vaše žádost o grant vyjde a že budete moci dál podporovat děti a mládež v dobré věci.
S pozdravem Pavla Dudová


Dobrý den,
můj syn se účastnil letního tábora dobrovolných hasičů druhým rokem a opět musím na psat jen to nejlepší hodnocení na tábor.Výborná organizace,zajímavý a pestrý program,profesionální přístup organizátorů a určitě mluvím i za většinu rodičů,když řeknu,že pro pražské děti je takový tábor nenahraditelný a obohacující.Zaroveň děkuji všem hasičům za vynikající práci.S pozdravem a přáním,aby tábor probíhal každý rok se loučím. Vaše Helena Nosková,matka mladého hasiče Jakuba Nosky


Dobrý den,

pokusím se krátce zhodnotit pobyt svého syna na příměstském táboře mladých hasičů.

Vzhledem k tomu, že pracuji na Loretánském nám., již v r. 2014 jsem tento „cvrkot“ pozoroval. Tehdy však již na přihlášení bylo pozdě. proto jsem svého syna včas přihlásil na první běh tohoto příměstského tábora v roce 2015. Přiznávám, že svou roli sehrálo i mé pracoviště v blízkosti tábora a odpadla nutnost delšího převážení.

Syn byl z tábora nadšený. Pestrý program, hodně sportovního zaměření, kvalitní obědy u Hradní stráže.  Málokdy se mi podařilo dostat syna domů před 18. hodinou. Sešla se zde perfektní parta dětí i instruktorů. Oceňuji i podporu radnice Praha 1, která umožnila sportovní vyžití dětí o prázdninách.

Můj dojem byl obdobný. Hlavní je však názor syna, který by chtěl v tomto roce absolvovat oba běhy tábora.

Chtěl bych Vám všem organizátorům ještě jednou poděkovat za perfektní a přínosný program, který děti zaujme a umožní jim aktivní využití volného času o prázdninách.

Už se moc těšíme na další běh tohoto tábora v létě 2016.

Přeji hezký den.

Jiří Ziml


Dobrý den.
Ráda bych poděkovala celému sboru dobrovolných hasičů Prahy 1. Obě moje děti byly v letošním roce 2015 na příměstském táboře již potřetí a opět prožily skvělý týden se spoustou zábavy.
Na příměstském táboře se jim líbí nejen to, že jsou v podstatě v centru Prahy, u Pražského hradu a zároveň na skvělém místě v zahradě, kde je spousta prostoru pro výcvik a hry. Program je výborně sestavený, náročný, ale s dostatkem času na odpočinek a každý rok přináší něco nového. Jako rodiče si nemůžeme tábor vynachválit, každý den večer vyzvedáváme unavené děti plné nových zážitků. Oceňuji, že na tomto táboře děti jen nezabíjí čas, ale stále se něco nového učí a osvojují si také základy slušného chování, práce v kolektivu a disciplínu. Je důležité, že mají možnost seznámit se se všemi složkami záchranného systému, poznat jejich práci a získat při tom další důležité dovednosti. Líbí se mi, že komunikace probíhá i během celého roku a děti se mohou účastnit i dalších akcí, které sbor pořádá. Doufám, že i v letošním roce budeme mít příležitost děti na tábor přihlásit a že si užijí týden s kamarády, vedoucími a náčelníkem.
S pozdravem, Jana Ripplová


Dobrý den,

hodnocení Vašeho letního programu pro děti:

Sophie je přihlašovaná, aby poznala záslužné povolání, kde se naučí jak zvládat situace ke kterým se může v životě dostat. Pochopí smysl povolání a zodpovědnosti.

Pozná plno přátel, od kterých se jí vždy na konci týdne nechce odejít.

Za celý den má plno dojmů a zážitků, které vypráví do usnutí.

Celkový dojem z porádaného tábora, je pro mně každý rok neuvěřitelný, jsem velmi spokojena

jak s organizací celého výukového dne a týdne, tak s nasazením všech Hasičů, které vše dělají pro děti, a jsou pro děti příkladem

Doufám, že  Dny mladých hasičů budou letos, nedokážeme si představit že by nebyly.

Již po skončení loňského tábora, se Sophii ptala jestli budou i příští rok.

Přeji hezký den Zemanová


Dobrý den,
na táboře byl náš syn Júsef El-Houbi (8 let) a byl po celou dobu tábora nadšený.
Byl to jeden z nejlepších táborů, které absolvoval.
Každý den měl nové zážitky a hlavně získal mnoho důležitých informací. Bylo opravdu super, že tábor organizovali hasiči a děti si tak mohli z jejich pohledu „naostro“ mnoho věcí vyzkoušet pod jejich dohledem. Moc se líbil také výlet do Modřan.
Z našeho pohledu, pokud si někdo zasloží získávat granty a obecní peníze, tak to jsou určitě tyto organizace, které se ve svém volném čase věnují dětem. Měli jsme opravdu z celého tábora velmi dobrý pocit.
S pozdravem
Hedvika El-Houbi Laurichová